HAKKIMIZDA

 Firmamız REŞAT MADENCİLİK olarak 1994 yılında kurulmuş olup Mangal,Mangal aksesuarı, Semaver, Soba, Soba aksesuarı, Toprak ürünleri( çömlek,güveç vb.), Soba kömürü,Mangal kömürü toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

 Bulunduğu sektörde sektöre öncülük eden firmamız 2007 yılında REŞAT MADENCİLİK VE İNŞAAT olarak adını güncellemiş olup inşaat sektöründe İstanbul’un çeşitli semtlerinde birçok proje tamamlayarak, binlerce insanın ev sahibi olmasına vesile olmuştur. GAZİOSMANPAŞA – EYÜP – SULTANGAZİ –ARNAVUTKÖY- BAYRAMPAŞA-BAĞCILAR Bölgeleri çoğunlukta olmak üzere, İstanbul’un her yerine inşaat sektöründe de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 1994 yılından bu güne kadar her geçen gün müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM MEMNUNİYETİMİZDİR ‘ düsturumuzla müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazemizi genişlettik ve kaliteyi birinci önceliğimiz haline getirdik.

 İstanbul içerisinde hizmet veren şubelerimizi Tüm TÜRKİYE hizmetine sunmak amacıyla internet satış firmamız MANGALSEPETİM firmamızı kurmaya karar verdik.

  Reşat Madencilik ve İnşaat adı altında bu sektörde edindiğimiz uzmanlık ve tecrübemiz ile, ”En uygun fiyata en iyi kaliteyi sunmak” ilkesiyle 2018 yılında e-ticarette www.mangalsepetim.com  internet adresimizle yerimizi aldık.  Türkiye üzerinde en güvenli, hızlı ve kaliteli hizmeti sunma amacı ile internet satış firmamızı kurduk. Bu sektördeki tecrübemiz ile sizlere en iyi en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlıyoruz. www.mangalsepetim.com ; Mangal, semaver,Soba vb. ürün çeşitliliğin fazlalığı  ile ihtiyacınız olan tüm mangal ürünleri,kamp ürünleri,soba ,soba ve mangal aksesuarlarına ulaşabileceğiniz kalitenin adresidir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi  arttırmak,

Her şeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.Mangalsepetim & Reşat İnşaat ve Madencilik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

 Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her sektör için iş akışını düzenliyor ve ekibimizin bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.